РИБОЛОВЛЯ НА ДНІПРІ

РИБОЛОВЛЯ в Куцеволівці та Деріївці на Дніпрі

Успіх — це база на Дніпрі, яка знаходиться у заливі між двох риболовецьких сіл Куцеволівка та Деріївка на самому березі річки Дніпро. Мальовничі затоки, поля латаття з великою кількістю проток, руслові ями й бровки дають притулок практично всім видам річкової риби.

Запрошуємо Вас на захоплюючу рибалку на Дніпрі. Жителі навколишніх сіл здавна називають ці краї «Найкращі місця для риболовлі», тут зафіксовані різкі перепади глибин на річці, а отже, ймовірні найбільші улови риби. У мальовничих водоймах Кам’янського водосховища ловляться практично всі найпопулярніші види риби — сом, щука, лящ, окунь, судак, короп, плотва, карась, жерех та інші.

Трофеї трапляються профі позаздрять!

До послуг наших рибалок:

  • Прокат човнів без двигуна (прогрес, крим) – 500 грн/день, або 200 грн/год
  • Оренда катера з двигуном на сусідній базі, в 3 км. від нас — 1500 грн./день + бензин, катер ви бронюєте самостійно;
  • Зручний спуск ваших катерів на воду;
  • Закритий причал, шлагбаум на замку, прожектори, помости;
  • Понтони для лову риби;
  • Стоянка особистого плавзасобу на причалі – 200,00 грн. на добу;
  • Паркування автомобіля;
  • Тривала стоянка катера на території – 3000 грн./місяць;

         

DSC01047

Поради щодо лову риби в серпні.

Наприкінці липня – на початку серпня, на полях визріває овес. Саме цю приманку багато любителів риболовлі використовують для вудіння риби. Не визрілий овес – справжні ласощі для річкової риби. Ловлять надвечір, як спаде денна спека – годин після семи. Техніка лову – без поплавця та грузила – нахлистом. Клює в серпні на овес найкраще язь, голавль та лящ. У річках продовжує клювати сазан; в озерах та ставках – короп. І хоча як сазан, так і короп протягом усього періоду активності віддають перевагу рослинній приманці, у серпні ці риби охоче беруть і червоного черв’яка. Також у серпні на черв’яка добре бере плотва та густера. Літнє клювання сома триває весь серпень. Стабільність, інтенсивність клювання сома у серпні залежить від погодних умов, часу доби та тиску. Відомо, що будь-яка риба перепадів тиску не любить, і, змінюючи звичні водні горизонти, освоюється на нових місцях – на цей час клювання затихає. Сом віддає перевагу теплій погоді. Під час грози теплої ночі він із задоволенням бере запропоновану йому насадку, розташовувати яку необхідно далеко від поверхні води. Ночі з дрібним дощем, що мрячить, вважають для сома найкращими — він любить теплу дощову воду біля поверхні. У холод або в тривалу негоду сом до поверхні на жирування не піднімається, залишаючись у своїх придонних норах.

Рибалка на Дніпрі на щуку

У другій половині серпня у хижої риби, зокрема у щуки, початок осіннього жору. Активність цієї хижої риби зростатиме з кожним місяцем – аж до перших заморозків, коли вранці видно тонку льодову кірку біля самого берега. З самого початку жора щука жадібно бере свої приманки у всіх горизонтах води. Біля берега, під очеретом, лататтям, у прибережній траві мешкає щука невеликих розмірів – трав’янка – її розмір, як правило, не перевищує кілограма. На великих глибинах, трохи далеко від берега зустрічаються вже більш високі особини. Великих, від 3 і більше кілограм, як правило, ловлять кількома способами: доріжкою або тролінгом (від англ. trolling — лов риби на блешню), джерком або по-старому — на кружки, використовуючи живу рибку (живця) як приманку. Серпень для рибалки один із найбільш щасливих місяців.

Відео: рибалка на Дніпрі




«Наші контакти»