РИБОЛОВЛЯ НА ДНІПРІ

РИБОЛОВЛЯ в Куцеволівці та Деріївці на Дніпрі

Успіх — це база на Дніпрі, яка знаходиться у заливі між двох риболовецьких сіл Куцеволівка та Деріївка на самому березі річки Дніпро. Мальовниці затоки, поля латаття з великою кількістю проток, руслові ями й бровки дають притулок практично всім видам річкової риби.

Запрошуємо Вас на захоплюючу рибалку на Дніпрі. Жителі навколишніх сіл здавна називають ці краї « найкращі місця для риболовлі «, тут зафіксовані різкі перепади глибин на річці, а отже, ймовірні найбільші улови риби. У мальовничих водоймах Кам’янського водосховища ловляться практично всі найпопулярніші види риби — сом, щука, лящ, окунь, судак, короп, плотва, карась, жерех та інші.

Трофеї трапляються профі позаздрять!

До послуг наших рибалок:

  • Прокат човнів без двигуна (прогрес, крим) – 500 грн/день, або 200 грн/год
  • Оренда катера з двигуном на сусідній базі, в 3 км. від нас — 1200 грн./день+бензин, катер ви бронюєте самостійно;
  • Зручний спуск ваших катерів на воду;
  • Закритий причал, шлагбаум на замку, прожектори, помости;
  • Понтони для лову риби;
  • Стоянка особистого плавзасобу на причалі – 100,00 грн. на добу;
  • Паркування автомобіля;
  • Тривала стоянка катера на території – 1000 грн./місяць;

         

DSC01047

Поради щодо лову риби в серпні.

Наприкінці липня – на початку серпня, на полях визріває овес. Саме цю приманку багато любителів риболовлі використовують для вудіння риби. Не визрілий овес – справжні ласощі для річкової риби. Ловлять надвечір, як спаде денна спека – годин після семи. Техніка лову – без поплавця та грузила – нахлистом. Клює в серпні на овес найкраще язь, голавль та лящ. У річках продовжує клювати сазан; в озерах та ставках – короп. І хоча як сазан, так і короп протягом усього періоду активності віддають перевагу рослинній приманці, у серпні ці риби охоче беруть і червоного черв’яка. Також у серпні на черв’яка добре бере плотва та густера. Літнє клювання сома триває весь серпень. Стабільність, інтенсивність клювання сома у серпні залежить від погодних умов, часу доби та тиску. Відомо, що будь-яка риба перепадів тиску не любить, і, змінюючи звичні водні горизонти, освоюється на нових місцях – на цей час клювання затихає. Сом віддає перевагу теплій погоді. Під час грози теплої ночі він із задоволенням бере запропоновану йому насадку, розташовувати яку необхідно далеко від поверхні води. Ночі з дрібним дощем, що мрячить, вважають для сома найкращими — він любить теплу дощову воду біля поверхні. У холод або в тривалу негоду сом до поверхні на жирування не піднімається, залишаючись у своїх придонних норах.

Рибалка на Дніпрі на щуку

У другій половині серпня у хижої риби, зокрема у щуки, початок осіннього жору. Активність цієї хижої риби зростатиме з кожним місяцем – аж до перших заморозків, коли вранці видно тонку льодову кірку біля самого берега. З самого початку жора щука жадібно бере свої приманки у всіх горизонтах води. Біля берега, під очеретом, лататтям, у прибережній траві мешкає щука невеликих розмірів – трав’янка – її розмір, як правило, не перевищує кілограма. На великих глибинах, трохи далеко від берега зустрічаються вже більш високі особини. Великих, від 3 і більше кілограм, як правило, ловлять кількома способами: доріжкою або тролінгом (від англ. trolling — лов риби на блешню), джерком або по-старому — на кружки, використовуючи живу рибку (живця) як приманку. Серпень для рибалки один із найбільш щасливих місяців.

Зимова рибалка Україна

Запрошуємо Вас на рибалку в зимовий період  — платна рибалка на приватній зарибленій ставці, де ви зможете зловити коропа та карася. Вартість 250 грн. з особи/день.

Відео рибалка на Дніпрі
«Наші контакти»